The Mathteacher
MATEMATYKA
Polub moją stronę:)
MUZYKA

 


  O MNIE MUZYCZNIE

  MOJE INSTRUMENTY

  GALERIA FOTO

  TV & VIDEO

  TOTO SCO

  JOLLY BIRD

  MC KOWALSKY

  CANION

Rejestracja na portalu The Mathteacher
Arkusze maturalne z Lubelskiej Próbnej Matury

Arkusze maturalne z Lubelskiej Próbnej Matury, która odbyła się 25 lutego 2015r.

Zapraszam do rozwiązania.

 

 

Propozycja tygodnia cz.3

PROPOZYCJA TYGODNIA - czyli Mathteacher poleca! cz.3

- nowa propozycja arkuszy do rowiązania. Zapraszam.

Paul Erdös - matematyk idealny?

"Matematyk to przyrząd do przerabiania kawy na twierdzenia matematyczne"


Te słowa wypowiedział jeden z najsłynniejszych matematyków wszech czasów - a był nim Paul Erdös. Zapraszam do przeczytnia mojego artykułu o tej słynnej postaci pt."Paul Erdös - matematyk idealny?". Artykuł został opublikowany w styczniowym numerze czasopisma Matematyka.

 

Porady i wskazówki na maturę
Równania miłości

  Tytuł pewnie trochę dziwnie brzmi, bo czy miłość da się opisać równaniem? Symbolem miłości jest niewątpliwie Serce, a zatem spróbujmy opisać kształt serca równaniem matematycznym. Zapraszam do przeczytania i obejrzenia artykułu "Równania miłości". Artykuł został opublikowany również na portalu czasopisma popularnonaukowego "Wiedza i Życie" oraz na portalach krasnik24.pl i krasnik.naszemiasto.pl.

 


VIDEO LEKCJE - Zadania z Informatora PR
Propozycja tygodnia cz.2

PROPOZYCJA TYGODNIA - czyli Mathteacher poleca!

- nowa propozycja arkuszy do rowiązania. Zapraszam.

 

Propozycja tygodnia cz.1

PROPOZYCJA TYGODNIA - czyli Mathteacher poleca! - to mój nowy pomysł jak Wam pomóc w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego. Oczywistym jest, że im więcej arkuszy rozwiążecie tym lepiej (trening czyni mistrza!). Chciałbym Wam pomóc w wyborze arkuszy, czyli na jakie arkusze warto szczególnie zwrócić uwagę. Po pewnym czasie systematycznego uczenia się i rozwiązywania arkuszy zauważycie pewne podobieństwa w zadaniach, stwierdzicie, że już coś podobnego robiliście. To bardzo dobry znak. Jeżeli ktoś przygotowywał się od początku roku szkolnego, to powinien to zjawisko zauważyć już w grudniu, a najpóźniej w lutym. Aby pomóc Wam w przygotowaniu się do matury z matematyki co tydzień będę wskazywał arkusze, na które wg mnie należy zwrócić szczególną uwagę. Co do poziomu rozszerzonego ogólnie bardzo polecam arkusze sprzed roku 2005, kiedy wchodziła nowa matura i wymagania na poziom rozszerzony były praktycznie takie jak na obecną maturę 2015. Poziom podstawowy przed rokiem 2010 nie zawierał zadań zamkniętych, ale również polecam te arkusze. To tyle wstępu. Zapraszam na pierwsze polecane arkusze w okienku PROPOZYCJA TYGODNIA.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzenia Noworoczne

 

 

Świąteczne propozycje

Świąteczne propozycje

Matematyczne bombki   oraz  Matematyczne choinki  to moje takie świąteczne propozycje :). Można o nich też przeczytać na portalu krasnik24.pl, naszemiasto.pl oraz powiatkrasnicki.pl.Propozycja tygodnia
The Mathteacher - News

 

ZOBACZ  ZADANIA

 

aktualizacja 22.02.2015

 


 

PORADY i WSKAZÓWKI

na maturę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TEORIA